Witamy na stronie BFA Poland

Jesteśmy liderem na rynku rozliczeń podatkowych za pracę za granicą, a także usług wspomagających dla osób przebywających w Holandii, Niemczech, Austrii, Belgii i Polski.

Firma

Dane firmy

BFA Poland Sp. z o. o. KRS 0000398276, zarejestrowana w X Wydziale Gospodarczym Sadu Rejonowego w Gliwicach

REGON: 240718059
NIP: PL6312535292

Gliwice
ul. Zwycięstwa 14/52
Telefon: +48 323 326 472
Fax: +48 327 000 006

BFA Poland

Firma BFA Poland Sp. z o . o.  działa nieprzerwanie od 2003 roku na międzynarodowym rynku zwrotów podatkowych. 
Przez szereg lat współpracy z naszymi polskimi Klientami zdobyliśmy ogromną wiedzę oraz doświadczenie umożliwiające nam wykonanie dowolnego zlecenia z zakresu zwrotu podatku z Holandii i Niemiec oraz Austrii i Belgii.

Z uwagi na fakt, iż w Królestwie Niderlandów uzyskują Państwo dochody z pracy najemnej oraz odprowadzana jest zawyżona zaliczka na podatek dochodowy należy się Państwu zwrot nadpłaconego podatku.

Rozliczenia podatkowe przeprowadzamy kompleksowo (od A do Z), posiadamy wiedzę, kompetencje oraz zaplecze techniczne, aby mogli Państwo w jak najkrótszym czasie cieszyć się dodatkowymi środkami pieniężnymi. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować dla większości spraw nawet stuprocentowy zwrot!

Skontaktuj się z nami
BFA Poland jest liderem na rynku rozliczeń podatkowych za pracę za granicą, a także usług wspomagających dla osób przebywających w Holandii, Niemczech, Austrii, Belgii i Polski.